Společnost DITON s.r.o. působí na trhu od roku 1999 a od svého založení se řadí díky svému portfoliu výrobků mezi největší výrobce a dodavatele betonových výrobků v České republice.

30.9. 2016 společnost DITON s.r.o. koupila 100% podíl společnosti Beton Brož s.r.o.. Spojením sil a využitím vzájemných know-how a synergií obou společností vznikl velmi silný a spolehlivý partner "betonářská jednička", který má odpovídající postavení na českém i slovenském trhu.


Vyrábíme a nabízíme betonové a zámkové, skladebné a plošné venkovní dlažby, palidásy, obrubníky, ztracené bednění, zatravňovací i svahové tvárnice. Dále plotové programy, zdicí prvky či prvky zahradní architektury - truhlíky, květináče, vázy, schodišťové prvk aj. a kanalizační komponenty.

Dne 9.2. 2016 bylo společnosti DITON s.r.o. umožněno, jako první z řady výrobcl betonových prvků v České republice, používat prestižní označení ČESKÁ KVALITA - OSVĚDČENO PRO STAVBU.

Výběr z nabídky DITON

BETONOVÁ ZÁBRANA

BETONOVÁ ZÁBRANA kuželovitého tvaru slouží jako zahrazovací sloupek / prvek do městského prostředí k oddělení parkových ploch a zelených ploch, pěších zón, chodníků, nákupních center a podobných ploch.

KRUHOVÉ VÝSEČE, KOULE, POLOKOULE

Prvky zahradní architektury dokonale oživí privátní i veřejné prostory a zvýší celkovou přitažlivost okolí. Tyto architektonické prvky budou ozdobou vaší zahrady, hotelových domů, restaurací, parků a podobně.

ODPADKOVÝ KOŠ

Betonový ODPADKOVÝ KOŠ z vymývaného nebo hladkého šedého betonu je určený do měst, obcí, městských parků, k administrativním budovám nebo zastávkám.

STOJANY NA KOLA

STOJANY NA KOLA s hladkým nebo vymývaným povrchem jsou výborným a žádaným doplňkem na pěší zóny, do parků a oddychová centra měst a obcí, zpevněných ploch, parkovišť, chodníků a cyklostezek, podél turistických tras, naučných stezek, u vyhlídek apod.

VÁZY

Plně funkční VÁZY dokáží dotvořit a barevně sladit okolí vašeho domu a zahrady, dokonale oživí i veřejné prostory. Jsou vyráběny v různých velikostech a proto je můžete osázet drobnými květinami nebo i okrasnými stromy.

Poptejte nás