Jsme výrobce betonových výrobků pro zahradní architekturu a dopravní infrastrukturu. Mezi našemi výrobky naleznete moderní i rustikální dlažby, betonové okrasné a opěrné zdi, či další betonové doplňky pro vaši krásnou zahradu. V našem portfoliu naleznete i klasické výrobky pro dopravní infrasktrukturu, jako je zámková dlažba, svodidla, štěrbinové trouby a kanalizační program. Najděte inspiraci pro stavbu a rekonstrukci domu.

Výběr z nabídky CS BETON

CSB - ALTO KRUH

Sestava kamenů tvoří kruh o průměru 3,2 metru. Vhodná pro venkovní sezení či jako kombinace s našimi dalšími produkty, například s NATURBLOK ohništěm či NATURBLOK studnou. Tento produkt se dá navíc libovolně nastavit a doplnit dlažbou CSB - ALTO EVO.

CSB - FLORETA

Betonový prvek lze osadit jakoukoliv rostlinou či jiným druhem křovin. Je ideální pro stavbu svahových opěrných zdí do výšky 1,6 metru. Na výběr ze šesti standardních barev.

CSB - FLORIA

Betonový květináč určený pro tvorbu opěrného svahového systému do výšky 1,6 metru. Ideální pomocník při řešení svahu v zahradě dostupný v 6 standardních barvách.

CSB - NATURBLOK OHNIŠTĚ

Zahradní doplněk z řady stavebního systému NATURBLOK. Dodáván jako stavebnice se všemi potřebnými kameny pro stavbu ohniště i jeho zakončení. Možno doobjednat s nerezovým popelníkem. Po jeho umístění lze v ohništi rozdělávat otevřený oheň.

CSB - NATURBLOK STUDNA

Zakončení studničního programu stavebním systémem NATURBLOK. Lze objednat ve všech barvách jako klasické zídky CSB - NATURBLOK a tak sjednotit vaší zahradní architekturu. Pro přechod doporučujeme použít přechodovou desku pro studny.

CSB - OBRUBNÍK ŠTÍPANÝ

Stylový obrubník s uštíplou vrchní pohledovou stranou se skvěle hodí barevně i stylem k betonovým zdem CSB - CSBLOK či systému NATURBLOK.
« Předchozí stránka
12

Fotogalerie

Videa

Poptejte nás