BETONBROŽ - Zahradní betonové prvky

Vyrábíme a nabízíme betonové dlažby skaldebné, zámkové a plošné, dále obrubníky, palisády, zdicí programy a prvky zahradní architektury - vázy, květináče, truhlíky, městské mobiliáře a další.

Výběr z nabídky BETONBROŽ

KVĚTINÁČE

KVĚTINÁČ LEA II. - NATUR ŠEDÁ

TRUHLÍKY

VYMÝVANÝ TRUHLÍK ALEXANDR - GALAXY

BETONOVÉ ZÁBRANY, STOJANY NA KOLA

BETONOVÁ ZÁBRANA slouží jako zahrazovací sloupek / prvek do městského prostředí k oddělení parkových ploch a zelených ploch, pěších zón, chodníků, nákupních center a podobných ploch.

LAVIČKY A STOLY - VYMÝVANÉ

Specifický nábytek vytváří kouzlo domova a vytvořit rodinnou atmosféru může být tak jednoduché. Využijte bohaté nabídky laviček a stolků různých tvarů a barev.

LAVIČKY, STŮL A SEDÁK – HLADKÉ A TRYSKANÉ

Luxusní lavičky přizpůsobené vysoké intenzitě používání dokonale oživí veřejné prostory a zvýší celkovou přitažlivost města. Stanou se oblíbeným místem svých obyvatel a neodmyslitelnou součástí města po mnoho dalších let.

ODPADKOVÉ KOŠE - VYMÝVANÉ

Betonový ODPADKOVÝ KOŠ z vymývaného betonu je určený do měst, obcí, městských parků, k administrativním budovám nebo zastávkám. Jedná se o vysoce kvalitní a masivní provedení, koš je odolný proti poškození a stejně odolný vůči povětrnostním vlivům.
« Předchozí stránka
12

Poptejte nás