BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Byl založen ihned po pádu komunistického režimu v roce 1990 na zelené louce a dnes je nejtradičnějším českým výrobcem ve svém sektoru. Zakladatelem, stoprocentním vlastníkem a statutárním ředitelem společnosti BEST, a.s., je Tomáš Březina.

BEST, a.s., vlastní 8 výrobních a prodejních areálů s 24 továrnami ve všech regionech Čech a Moravy. V únoru 2012 uvedl do provozu v závodě BEST Mohelnice největší továrnu v tomto sektoru v historii ČR. Vlastní 3 štěrkopískové lomy, má největší surovinovou stabilitu v oboru. Exportuje do Německa, Rakouska a na Slovensko.

Výrobní sortiment: betonová dlažba, obrubníky, žlaby, palisády, schodiště, plotové a opěrné zdi, zdicí systémy, provky pro podzemní sítě

Výběr z nabídky BEST

BEST - PALISÁDA RONDELA

BEST - PALISÁDA RONDELA je vysoce dekorativní tyčový prvek, který nalezne uplatnění všude, kde je třeba překonat výškové rozdíly v terénu zajímavým a netradičním způsobem.

BEST - PALISÁDA STONE

BEST - PALISÁDA STONE je vysoce dekorativní tyčový prvek se štípanou a speciálně ostařenou strukturou, skvěle doplňující plotový systém BEST - STONE.

BEST - PALISÁDA URIKO

BEST - PALISÁDA URIKO je vysoce dekorativní tyčový prvek, který nalezne uplatnění všude, kde je třeba překonat výškové rozdíly v terénu zajímavým a netradičním způsobem.

BEST - SCHOD STONE

BEST - SCHOD STONE je schodišťový prvek se štípaným a speciálně ostařeným povrchem.

BEST - VARIO

BEST - VARIO je stavební prvek pro stavbu protihlukových, opěrných a dělicích zdí.
12
Následující stránka »

Poptejte nás