Výrobci

Společnost Henkel působí na celém světě s předními značkami a technologiemi ve třech oblastech: Laundry & Home Care, Beauty Care a Adhesive Technologies. V červnu roku 1923 byla z areálu v Düsseldorfu expedovaná první dodávka s lepidly. Tento historický milník představoval zrod oddělení Adhesive Technolgies, oblast, ve které je společnost Henkel v současnosti světovým lídrem. 

Neoddělitelnou součástí oddělení Adhesive Technolgies je divize stavební chemie se značkou Ceresit.

Na základě našich kompetencí jsme vybudovali mezinárodně uznávaný sortiment stavebních materiálů a systémových řešení pro mnohé oblasti použití – od lepicích a utěsňovacích produktů na obklady, dlažby, okna, fasády, střechy a podlahy po montážní a upevňovací technologie. Ať jste pokrývač, podlahář, specialista na fasády nebo střechy, v každém případě se můžete spolehnout na snadnost použití a vynikající vlastnosti, které naše produkty nabízejí.

Výběr z nabídky CERESIT

Ceresit CS 25

Sanitární silikon Ceresit CS 25 SANITARY je určen k vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbami v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti. Díky trvalé elasticitě a…

Poptejte nás