Výrobci

Existuje efektivní způsob, jak zajistit ochranu zaměstnanců ve výrobních profesích, omezit rizika úrazu a poškození zdraví při jejich činnosti, a přitom zaměstnance vybavit pracovními ochrannými pomůckami, které budou pohodlné, funkční a moderní?

Představujeme Vám optimální řešení. Je jím široká kolekce profesionálních výrobků prémiové značky ARDON® s vynikajícím poměrem kvality, funkčnosti, ceny a designu. Řada výrobků ARDON® zahrnuje všechny typy pracovních ochranných pomůcek, které jsou v současnosti používány v různých sférách výrobních činností: ochranné brýle, sluchátka, přílby, rukavice, respirátory, oděvy a obuv pro práci i volný čas.

Vývoj výrobků ARDON® pečlivě zohledňuje zákonné požadavky na ochranu zdraví při práci, pohodlí uživatele a zdravotní nezávadnost výrobku. Při výrobě všechproduktů ARDON® jsou používány pouze kvalitní materiály a špičkové výrobní technologie. Filozofií značky ARDON® je maximální ohleduplnost ke zdraví uživatele, ergonomická konstrukce snižující pocit únavy a ohleduplnost k životnímu prostředí. Materiály používanými při výrobě oděvů a obuvi jsou moderní textilie, se kterými se setkáme v civilním životě jako softshell, sympatex, netkané textilie taibrelle, COOLMAX apod.Modelové řady oděvů, obuvi, rukavic, brýlí, sluchátek i přileb ARDON®přinášejí zákaznicky orientovaný design, funkčnost, pohodlí a vysokou kvalitu spolu s maximálním uživatelským komfortem. Vaše bezpečnost a pohodlí při práci jsou hlavními impulzy pro další inovace ve vývoji nových modelů.

Výběr z nabídky ARDON

Brýle G3011

Uzavřené ochranné brýle s polykarbonátovým zorníkem, rámečkem z měkkého PVC a nastavitelnou gumovou páskou.

Brýle M4001

Ochranné brýle s čirým polykarbonátovým zorníkem, polykarbonátové straničky s měkkým zakončením.

Brýle M4100

Ochranné brýle s kouřovým polykarbonátovým zorníkem, polykarbonátové straničky s měkkým zakončením.

Brýle M4200

Ochranné brýle se žlutým polykarbonátovým zorníkem, polykarbonátové straničky s měkkým zakončením.

Brýle M8000

Pohodlné ochranné brýle s polykarbonátovým čirým zorníkem, nylonové straničky s měkkými částmi.

Brýle M8100

Pohodlné ochranné brýle s polykarbonátovým kouřovým zorníkem, nylonové straničky s měkkými částmi.
« Předchozí stránka
1234579

Poptejte nás