Výrobci

Již v roce 1883 byla v rakouském Ernstbrunnu založena první vápenka a v následujícím desetiletí byla provedena výstavba výrobního závodu s rozšířením o výrobu suchých maltových a omítkových směsí.

V roce 1993 byla v České republice založena firma PROFI am BAU CM, spol. s r.o. jako dceřiná společnost této rakouské firmy, jejímž úkolem bylo zpřístupnit výrobky značky Profi také zákazníkům v České republice. Tehdejším sídlem byly Ivančice. Díky dynamickému rozvoji společnosti přestal areál v Ivančicích dostačovat. V roce 1997 proto firma přesídlila do Brna. Vybudováním vlastního areálu na strategickém místě vedle dálničního uzlu na ulici Vídeňská s dostatečnými skladovacími prostorami, došlo k výraznému zlepšení logistiky a úrovně služeb zákazníkům. S účinností od 3. 2. 2014 došlo ke změně názvu společnosti PROFI am BAU CM, spol. s r. o. na Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Díky své kvalitě si produkty společnosti Profibaustoffe CZ získaly záhy velkou oblibu u stále většího počtu zákazníků.

Vzrůstající tlak trhu na inovaci sortimentu si v areálu společnosti vyžádal v roce 2015 založení výzkumného a vývojového centra a v návaznosti na to vybudování výrobní haly se zaměřením na výrobu speciálních maltových směsí. Cílem těchto aktivit bylo rozšíření výrobního sortimentu a zajištění aktuálních požadavků zákazníků.

Výběr z nabídky PROFI

PROFI Baukleber

Univerzální stavební lepidlo a stěrkovací hmota pro vnitřní použití

PROFI Bodenspachtel rapid

Stěrková, rychletuhnoucí podlahová vyrovnávací hmota na bázi speciálních pojiv

PROFI NIVELLGIPS 25

Samonivelační, rychletuhnoucí podlahová vyrovnávací hmota na bázi speciálních pojiv, pro vnitřní použití, ruční i strojní zpracování.

PROFI NIVELLGIPS 35

Samonivelační, rychletuhnoucí podlahová vyrovnávací hmota na bázi speciálních pojiv, pro vnitřní použití, ruční i strojní zpracování

PROFI NIVELLUX 25

Samonivelační, cementová rychletuhnoucí podlahová vyrovnávací hmota pro vnitřní použití, ruční i strojní zpracování.

PROFI NIVELLUX 35

Samonivelační, cementová rychletuhnoucí podlahová vyrovnávací hmota pro vnitřní použití, ruční i strojní zpracování.
« Předchozí stránka
12

Poptejte nás