O společnosti STAVEBNINY BENEŠ s.r.o.

Stavebniny Jeseník - STAVEBNINY BENEŠ s.r.o.

Hledáte stavebniny a koupelnové doplňky v Jeseníku?

V naší nabídce najdete velkoobchodní i maloobchodní prodej stavebnin a koupelnových doplňků v Jeseníku. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru, bohatému sortimentu na skladě a rozvozu zboží, jsme vaší nejlepší volbou.

Novinka v naší nabídce: pytlované uhlí Ořech 1 a Ořech 2, dřevěné a uhelné brikety, dřevěné pelety - vše skladem!

Společnost STAVEBNINY BENEŠ s.r.o., disponuje vlastním vozovým parkem složeným z nákladních vozidel značky Volvo, což nám umožňuje rychlé a efektivní dodání materiálu. Součástí našeho vozového parku je také bagr pro zajištění těžších stavebních prací.

Stavebniny PRO-DOMA

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás