STAVMONT Jan Beneš - Stavebniny, koupelnové studio

Lipovská 401, 79001 Jeseník, stavebniny@stavmont.eu, www.stavebniny-jesenik.cz


Stavební materiál, vybavení koupelen...

Návrh a vizualizace koupelen

Před realizací Vaší koupelny máte možnost v naší prodejně využít její grafické zpracování a 3D vizualizaci. Pomocí počítačového programu Vám pomůžeme s vizualizací prostoru koupelny, včetně jejího zařízení (obkladů, dlažeb, umyvadel, vany, sprchového koutu, toalet, baterií, koupelnového nábytku).

Co potřebujeme k vizualizaci?

Projekt nebo dobře rozkreslený půdorys místnosti, kterou chcete zpracovat. V tomto nákresu musí být rozkresleno rozmístění zařizovacích předmětů (vany, umyvadel, toalety…) v souladu s rozvody vody a odpadů. Typ obkladů a dlažeb, který si vyberete sami nebo s naším grafikem.

Základní cena vizualizace koupelen

1500,- Kč za jeden návrh (1 místnost, 1 série, 1 barva obkladů). V případě, že budete požadovat více variant návrhů téže místnosti nebo návrhy více místností, platí se za každý nový návrh plná cena 1500,-Kč.
Objednaná varianta grafického návrhu se platí (vč. příplatků) již při předání podkladů pro zpracování vizualizace a je plně vratná při nákupu kompletu zboží, které obsahuje vizualizace a nákup přesáhne částku 20000,- Kč (vč. DPH). Složená kauce je vrácena formou odečtu na fakturačním dokladu. Před zaplacením zboží je ale nutné předložit originál dokladu o zaplacení vizualizace a upozornit na to prodavače. Vyžadovat vrácení kauce zpětně nelze.

Další ceny vizualizace

Cena náročnějšího návrhu obsahujícího niky, pulty, schody, přizdívky je 1800,-

Cena návrhu bordury 2000-2500,- dle náročnosti návrhu (při zpracování rozsáhlých aul a složitých obrazců je cena individuální).

Cena vizualizace samostatného WC 500,-

Po zpracování návrhu Vám budou předány 4 náhledy z různých míst místnosti a 1 pohled shora. Návrh lze zaslat také e-mailem.

Vyhotovené návrhy neslouží jako kladečský plán. 

Prohlédněte si ukázky vizualizací koupelen

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Zahradnictví Tábor -  vedení účetnictví Brno -  Svařovací technika a prášková lakovna  -  www.pracovnipomucky-nouza.cz -  Hotel Praděd Jeseník -  Pokládka a prodej podlahových krytin -   -   - Levné nářadí -